ARTYKUŁ

Andea partnerem konferencji Smart Factory World

Smart Factory World, konferencja organizowana przez magazyn Production Manager, odbędzie się w dniach 28-29.09.2021 r. Wydarzenie to skupia w jednym miejscu liderów, ekspertów oraz przedstawicieli branży produkcyjnej i dzięki temu daje szerokie pole do rozbudowania wiedzy i networkingu.  

Podczas konferencji prelegenci wyjaśnią, jak przygotować firmy produkcyjne do działania w rzeczywistości, w której cyfrowa transformacja stanowi kluczowy element przewagi konkurencyjnej.

Igor Pakieła, APS Sales Director w Andea, udzieli prelekcji na temat tego jak w praktyce wygląda planowanie i harmonogramowanie produkcji z systemem DELMIA Ortems. Podczas prezentacji zostanie omówiona ogólna charakterystyka i architektura systemu. Główną częścią prezentacji będzie przedstawienie praktycznych zastosowań rozwiązania na podstawie jego wdrożeń w firmach z różnych branż. Prezentowane przykłady omówią główne wyzwania biznesowe i organizacyjne przedsiębiorstw produkcyjnych, osiągnięte cele i uzyskane korzyści wyrażone w liczbach.

Z naszymi ekspertami będzie można także porozmawiać osobiście.

Bezpłatnej rejestracji na Smart Factory World można dokonać na https://land.production-manager.pl/smartfactoryworld. Konferencja będzie również dostępna online.