WEBINAR

Symulacje – Tworzenie i analiza

Symulacje produkcyjne wspierają pracę zakładu na wielu poziomach: ułatwiają planistom podejmowanie codziennych decyzji i tworzenie optymalnych planów, przyspieszają tworzenie ofert handlowcom, pozwalają lepiej planować inwestycje i zarządzać personelem.

Jednak, aby symulacje dawały takie efekty,  trzeba móc robić je szybko, automatycznie i na podstawie aktualnych danych. Nie da się sprawnie symulować wydarzeń na linii produkcyjnej przy użyciu Excela…

27 października, na kolejnym webinarze  z cyklu Akademia APS , pokażemy jak szybko i automatycznie tworzyć symulacje planu produkcyjnego przy użyciu systemu Delmia Ortems. Przejdziemy krok po kroku przez symulację what if; zobaczymy jak zmieni się przykładowy plan produkcyjny, jeśli wprowadzimy dodatkowe, nieprzewidziane zlecenia lub wydarzenia na linii, np. awarię maszyny.

Zaprezentujemy też funkcję zapisywania i porównywania różnych scenariuszy planu produkcji, dzięki której można łatwo ocenić zagrożenia i korzyści poszczególnych symulacji, żeby ostatecznie wybrać najlepszy wariant.

W drugiej części spotkania przedstawimy case study Ulysse Nardin, szwajcarskiego producenta zegarków. Firma przechodziła transformację produkcyjną, od produkcji jednostkowejdo masowej , liczonej w tysiącach sztuk dziennie. Pokażemy jak System Delmia Ortems pomógł im w tym zadaniu i m.in. skrócił proces planowania o 25%, przynosząc korzyści finansowe i operacyjne.

Spotkanie poprowadzą nasi eksperci: Igor Pakieła, Grzegorz Nowak i Małgorzata Bazan.

Zapraszamy do zapisów!

Symulacje – Tworzenie i analiza

Podczas webinaru dowiesz się jak dzięki systemowi APS:

  • Tworzyć symulacje produkcyjne what if,
  • Zarządzać symulacjami: zapisywać je, usuwać, porównywać ze sobą,
  • Wykorzystywać symulacje w codziennej pracy planistów, handlowców i Zarządu.